Кваліфікація ЛЧ, плей-офф, матчі-відповіді

Динамо Загреб – Буде-Глімт – 4:1 (перший поєдинок – 0:1)

Голи: Оршич, 4, Петковіч, 35, Дрміч, 117, Бочкай, 120 – Гренбек, 70

ПСВ – Рейнджерс – 0:1 (перший поєдинок – 2:2)

Гол: Чолак, 60

Трабзонспор – Копенгаген – 0:0 (перший поєдинок – 1:2)

Буде-Глімт зачарував ще минулого сезону, а цього пройшов чи не увесь шлях кваліфікації. Матч-відповідь проти загребського Динамо розпочався для них жахливо (пропустили двічі), але по перерві норвежці забили й встановили паритет за сумою двох зустрічей. В овертаймі аж два м'ячі забили хорвати й пройшли далі.

ПСВ та Рейнджерс у першому поєдинку влаштували шоу, розписавши гольову нічию 2:2. Долю другого матчу вирішив епічний фейл нідерландців. Оборонець необачно віддав назад, британці перехопили, забили й вийшли в груповий етап найпрестижнішого євротурніру.

Ще одним щасливчиком став Копенгаген. Данці вдома перемогли Трабзонспор з рахунком 2:1, а на виїзді ледь втримали нічию та повернулись в основну сітку ЛЧ після 6-річної перерви. Турки разом з ПСВ та Буде-Глімт гратимуть у груповому етапі Ліги Європи.

До групового етапу Ліги чемпіонів традиційно вийшли 32 команди. 26, серед яких Шахтар, пробились напряму, а ще 6 – через кваліфікацію.