Товариський матч (другий)

Ліон – Динамо – 3:0

Голи: Люкеба, 53, Буайє, 74, Легга, 78

У першій дуелі українського та французького грандів доволі переконливу перемогу святкувало Динамо – 3:1.

В другому матчі, який стартував о 22:00, тренери випустили на поле склади близькі до оптимальних. Зокрема, за Ліон зі стартових хвилин зіграв Тете, який втік зі Шахтаря, і Лаказетт – він повернувся до рідного клубу з Арсеналу.

Перший тайм завершився без голів, але нудною гру назвати не можна. Роботи вистачало в обох голкіперів.

Відразу по перерві Бущан, який досить впевнено відіграв перші 45 хвилин, відбив м'яч перед собою після не надто складного удару головою, Люкеба випередив опонентів і добив м'яч у сітку – 1:0.

Попри усі старання, зрівняти рахунок підопічні Луческу не змогли. Ба більше, Ліон довів рахунок до розгромного. Буйє відверто здивував Бущана дальнім ударом. Голкіпер провів м'яч поглядом. Трохи згодом Лега ефектно перекинув воротаря після провалу оборони киян.

0:3 – Динамо отримало болючий урок за тиждень до матчу кваліфікації Ліги чемпіонів проти Фенербахче.