Євро-2020. 1/8 фіналу. 29 червня 2021 року

Україна – Швеція – 2:1

Голи: Зінченко, 27, Довбик, 120+1 – Форсберг, 43

У цьому поєдинку, який відбувався у Глазго, фаворитом були скандинави. Швеція досить впевнено подолала груповий етап, а от "синьо-жовті" буквально пролізли у плей-офф з третього місця.

Підопічні Шевченка вислухали чимало критики за невдалий матч з Австрією (0:1). Тому не дивно, що забивши в середині першого тайму, Зінченко показово запропонував критикам закрити роти. Відзначимо, що у тому поєдинку Олександр діяв на позиції лівого захисника.

Перед перервою Форсберг завдяки рикошету відновив паритет. Далі Україна витримала справжню навалу шведів. Уже в екстра-таймах Даніельсон брутально травмував Бесєдіна, за що отримав пряму червону картку.

Форварда Динамо замінив Довбик, який на 121-й хвилині забив переможний м'яч. 2:1 – Україна вперше в історії пробилася до чвертьфіналу Євро. Де, щоправда, без шансів програла Англії (0:4).