Мілан – Рома – 3:1

Голи: Жиру, 8, Мессіас, 17, Леау, 82 – Абрахам, 40

Вилучення: Карсдорп, 74, Манчіні, 90+3

Нереалізований пенальті: Ібрагімовіч, 90+3

Господарі здобули перевагу вже на 8-й хвилині матчу завдяки тому, що форвард Роми Таммі Абрахам зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Право пробити пенальті отримав Олів'є Жиру, який холоднокровно відправив м'яч під ліву стійку. На 17-й хвилині Мессіас подвоїв відрив "россонері". Під завісу тайму Абрахам реабілітувався за пенальті, зменшивши відставання від суперника – 2:1.

По перерві Леау заніс третій м'яч у ворота "вовчиці" після фантастичної передачі Ібрагімовіча. На 74-й хвилині Карсдорп отримав червону картку від арбітра та покинув поле. Наприкінці гри суддя показав ще одну червону для Манчіні за фол у штрафному. До одинадцятиметрової позначки підійшов Златан, однак 40-річному шведу не вдалося вразити ворота Патрісіу. Кінцевий рахунок – 3:1.

Мілан (45 пунктів) здобув три очки та впритул наближається до лідера турнірної таблиці Інтера (46 балів). Щоправда, "чорно-сині" ще мають матч у запасі. Рома (32 пункти) ділить 6-8 місця з Лаціо та Фіорентиною.