Наставник киян висловився про двох гравців, яких Динамо підписало перед новим сезоном – Томаша Кендзьору та нападника ПСЖ П'єра Мунгенге.
"Про Томаша вже казав – це наш свідомий вибір. Ми з президентом про це розмовляли. Перевага в тому, що він уже адаптований, знає гравців, знає команду. Ми спілкувалися перед підписанням і дійшли згоди, що він має бути як права рука тренера, гравець, який втілює ідеї наставника, розмовляючи. У нас була проблема з комунікацією, думаю, що він із цим допоможе.
Щодо Мунгенге – звісно, це якісний гравець, він був капітаном юнацької команди Парі Сен-Жермен, має досвід гри у Юнацькій Лізі УЄФА. Він володіє всіма якостями, аби створити конкуренцію для Матвія Пономаренка, щоб ми мали рівноцінних гравців у нападі", – наводить слова Костюка офіційний сайт Динамо.
Кендзьора назвав головну причину повернення в Динамо: "Я хочу віддячити клубу"



