19 червня Кендзьора повернувся до столичного клубу та підписав 2-річну угоду. Він виступав за Динамо в період 2017-2024 року.
– Томаш, раді вітати в клубі, вболівальники якого вас поважають і люблять. Які перші враження від зустрічі з новим-старим колективом?
– На мене тут чекав надзвичайно теплий прийом. З багатьма партнерами ми добре знайомі, з кимось грали разом, тому процес адаптації не викликає жодних складнощів. Приємно знову опинитися в команді, зануритися в позитивну робочу атмосферу. Видно, що всі хлопці в "основі" прагнуть досягти результату, але при цьому зберігають дружні стосунки. Присутні здорова конкуренція та бажання щодня прогресувати.
– Наскільки довго ви розмірковували над тим, щоб знову одягти біло-синю футболку? Що стало головним чинником для ухвалення рішення?
– Ця історія не була спонтанною, я зважував усі спортивні, особисті та сімейні аспекти. Утім, роздумував не надто довго. Керівники киян дали зрозуміти, що я потрібен, що на мене розраховують. І в спілкуванні з топ-менеджерами ПАОКа ми дійшли згоди, що я піду як вільний агент.
Для мене Динамо – особливий клуб, який багато дав у кар'єрі. Й у Польщі, й у Греції я продовжував цікавитися результатами команди, дивився матчі, коли була можливість, стежив за новинами. Й наразі настав момент, коли можу віддячити, взявши участь у становленні колективу.
– Домашні матчі єврокубків Динамо проводитиме в Польщі. Для вас це додатковий стимул?
– Безперечно! Я добре знайомий із польськими аренами, з атмосферою місцевого футболу. Переконаний, члени моєї родини та багато знайомих відвідуватимуть наші ігри в Любліні, підсилюючи мотивацію, – зазначив Кендзьора у коментарі офіційному сайту киян.
Динамо переплатило за Кендзьору, бо не хотіло вести перемовини з російським греком з ПАОКа



