Товариський матч
Динамо – Жиліна – 5:1
Голи: Наріманідзе, 45 (автогол), Огундана, 75, Пономаренко, 95, 108, Піхальонок, 110 (пен) – Коша, 106
Лік голам вдалося відкрити аж на 45-й хвилині завдяки автоголу Наріманідзе, який зрізав після прострілу Дубінчака. У дебюту другого тайму на полі сколихнула бійка, яку запустив Едуардо Герреро.
Вдруге кияни забили на 75-й хвилині – Огундана гарним ударом завершив не менш красиву подачу Біловара. Команди в спарингу провели два тайми по 45 хвилин і один по 20. У третьому періоді було забито ще 4 м'ячі, із яких 3 оформили динамівці. Пономаренко оформив дубль, а Піхальонок спокійно реалізував пенальті.
Динамо офіційно дізналось час початку першого матчу сезону в Лізі Європи



