Олексій Гуцуляк покине Полісся вже 30 червня, коли завершиться його контракт з житомирським клубом, повідомляє ТаТоТаке. Домовитись про продовження співпраці з гравцем керівництво клубу не змогло.

Гуцуляк не відправився з Поліссям на збори та шукатиме новий клуб. Найімовірніше 28-річний вінгер продовжить кар'єру за кордоном. Разом з ним Полісся покине Богдан Лєднєв. Екс-гравець Динамо також піде після завершення контракту наприкінці червня.

Гуцуляк захищав кольори житомирської команди з липня 2024 року і відтоді провів за Полісся 65 матчів, в яких забив 21 гол та віддав 11 асистів. Лєднєв приєднався до "вовків" у серпні 2024 року й зіграв 34 матчі, забивши 2 голи та оформивши 3 результативні передачі.

Полісся та ЛНЗ отримали страшних суперників у Лізі конференцій, Динамо пощастило більше