Відбір на Євро-2022 U-19. Еліт-раунд, група 6

1 тур

Норвегія – Україна – 2:3

Голи: Фйольд-Гулліксен, 69 (пен), Зафейріс, 90+5 – Ярмолюк, 47 (пен), Сапуга, 75, Малиш, 87

Нереалізований пенальті: Ярмолюк, 75

"Синьо-жовтим" вдалося відкрити рахунок лише у другому таймі. Півзахисник Дніпра-1 Єгор Ярмолюк вдало реалізував 11-метровий, однак вже невдовзі суперники зрівняли з того ж таки пенальті.

Наприкінці гри українці все ж дотисли норвежців. Свою нагоду використав капітан Руха Марко Сапуга, а киянин Малиш організував третій гол. Норвегія на останніх хвилинах зустрічі забила другий, проте це не врятувало команду.

Зазначимо, що завдяки цій перемозі збірна України очолила так звану "групу смерті", набравши перші три очки. У наступному матчі еліт-раунду відбору на чемпіонат Європи Україна зіграє проти Сербії 4 червня. Початок зустрічі о 13:00 за київським часом.

До слова, у фінальну частину турніру потрапить переможець групи. Українці, у разі потрапляння туди, гратимуть з Англією, Ізраїлем та Австрією.