Барселона частіше контролювала м'яч, а господарі відповідали швидкими контрвипадами. Рональд Араухо міг відкривати рахунок на 20-й хвилині. Уругваєць пробив головою під поперечку, однак голкіпер "зелено-білих" героїчно парирував постріл. Тож відпочивати команди пішли без забитих м'ячів.

Ансу Фаті знадобилося кілька хвилин після виходу на заміну, щоб вивести "синьо-гранатових" вперед – Жорді Альба асистував. Утім екс-захисник Барси Марк Бартра швидко відновив паритет, вигравши повітря.

А на останніх секундах матчу Альба вирвав перемогу для каталонців красивим пострілом у дев'ятку. Дані Алвес записав собі до активу чергову результативну передачу – 1:2.

Отже, Барселона (69 очок) залишається на 2-й сходинці Ла Ліги за 3 тури до завершення чемпіонату, кваліфікувавшись в Лігу чемпіонів. Бетіс – на 5-му місці з 58 балами.