Ла Ліга. Тур 19

Мальорка – Барселона – 0:1

Гол: Де Йонг, 44

Барселона успішно відкрила для себе 2022-й рік. Підопічні Хаві обіграли Мальорку.

Головною персоною першого тайму був форвард гостей Люк Де Йонг. Спершу нападник з близької відстані влучив у стійку. А ледь не в наступній атаці Де Йонг розкішним ударом через себе ножицями відправив м’яч у поперечку!

Уже перед самісінькою перервою Люк таки досягнув свого. Він відгукнувся на фланговий навіс Мінгеси і ударом головою відкрив рахунок.

У другому таймі гості діяли за рахунком. Мальорка намагалася врятувати нічию. Уже в компенсований час господарі створили чудовий гольовий момент, але каталонців врятував Тер Штеген. 0:1 – важлива перемога підопічних Хаві.

Нагадаємо, що з різних причин у цьому матчі Барселоні не могли допомогти 15 футболістів.

Цей тріумф підняв Барсу на п’яте місце Ла Ліги. Від четвертого Атлетіко каталонці відстають всього на одне очко. Лідером залишається Реал, який випереджає Барселону на 15 балів.