Господарі могли двічі відзначитись вже на старті поєдинку. На 2-й хвилині Йонатан Буркардт у воротарському майданчику пробив в поперечку, а вже незабаром Алєксандр Хак аналогічно сконфузився ударом головою. Втім з другої спроби форвард "карнавальників" все ж відкрив рахунок, Мусса Ніахате подвоїв відрив. Ще до перерви Роберт Лєвандовскі встиг скоротити відставання завдяки асисту від Шупо-Мотінга.

У другій половині Леандро Баррейро поставив крапку в матчі. Щоправда, Карім Онісіво під завісу гри міг робити рахунок непристойним, однак йому також забракло влучності – третя поперечка підопічних Бо Свенссона за матч.

Додамо, Баварія достроково стала чемпіоном Бундесліги сезону 2021/22 ще у минулому турі, перестрілявши Борусію Дортмунд (3:1). Майнц підіймається на 9-у сходинку та зберігає шанси покращити своє турнірне становище в останніх двох матчах поточного сезону.