Господарі поєдинку повністю контролювали гру та розгромили суперника ще у першому таймі. Кулібалі розпочав гольову феєрію Наполі, забивши головою після розіграшу кутового. Також відзначилися Осімхен та Лосано. Четвертий м'яч оформив Мертенс – півзахисник прицільно пробив, перегравши воротаря. Футболістам Наполі знадобилося лише 20 хвилин, щоб знищити Сассуоло.

У другій половині на 54-й хвилині Мартенс оформив дубль, а Ррахмані зробив рахунок взагалі непристойним. Лише наприкінці матчу гості зуміли відіграти один м'яч. Забив Лопес. Поєдинок завершився з рахунком 6:1.

Перемога дозволила Наполі закріпитися на 3-му місці (70 очок). Команда відстає від Мілана на 4 бали. Натомість Сассуоло перебуває на 10-й позиції та має у своєму активі 46 очок.