Лестер – Рома – 1:1

Голи: Лукман, 67 – Пеллегріні, 15

Фейєнорд – Марсель – 3:2

Голи: Дессер, 18, 46, Сіністерра, 20 – Дьєнг, 28, Жерсон, 40

Ромі знадобилося лише 15 хвилин, щоб відкрити рахунок у матчі. Пеллегріні відзначився з передачі Залевскі.

По перерві Лукман опинився віч-на-віч із голкіпером та відновив паритет. Лестер грав агресивніше та завдавав більше ударів по воротах, однак реалізація підвела. Матч завершився результативною нічиєю.

Цікавий поєдинок провели між собою Фейєнорд та Марсель. Дессер вивів господарів вперед, а вже через дві хвилини Сіністерра подвоїв перевагу. Дьєнг відповів потужним ударом з-за меж штрафного, а відновив паритет Жерсон.

Втім радість футболістів Марселя тривала недовго. На останній хвилині першого тайму Дессер оформив дубль.

У другій половині команди збавили темп. Лише наприкінці матчу футболісти Марселя кинулися виривати хоча б нічию, але часу вже не вистачило. Фейєнорд переміг 3:2.

За путівку до фіналу всі чотири команди у матчах-відповідях поборються 5 травня о 22:00.