Борусія Д – Динамо – 2:3

Голи: Байно-Гіттенс, 4, Роте, 65 – Буяльський, 9, Ванат, 11, 35

Нереалізовані пенальті: Рейньєр, 54 – Шапаренко, 17

"Біло-сині" вийшли на гру в особливих футболках, на яких був напис "Stop the genocide in Mariupol". У такий спосіб футболісти закликали врятувати Маріуполь, який страждає від вторгнення рашистів.

Борусія Д зуміла повести в рахунку вже на старті поєдинку – на 4-й хвилині Джеймі Байно-Гіттенс пройшов захисників та поцілив у ворота киян. Буяльському та Ванату знадобилось 7 хвилин, щоб оформити перевагу в грі. Згодом "біло-сині" заробили пенальті, яке не зміг реалізувати Шапаренко, а вже наприкінці першого тайму Ванат записав дубль у свій актив.

По перерві гравці Динамо були менш активними, варто відзначити Бущана, який майстерно відбив пенальті Рейньєра на 54-й хвилині. Однак вже через 10 хвилин "джмелі" змогли забити. До кінця гри кияни створили безліч моментів, проте реалізація підвела команду. У підсумку, Динамо сенсаційно здолало Борусію Д (3:2).

До слова, динамівці зуміли зібрати 400 тисяч євро, які передадуть на потреби українців у війні з росією.