У двох останніх турах Бундесліги Борусія втрачала очки, тому на виїзний матч з аутсайдером Штутгартом "джмелі" виходили дуже вмотивованими.

Дортмундцям вдалося забити швидкий гол. Брандт використав пас Холанда, як виявилося після перегляду VAR, уникнув офсайду і відкрив рахунок. Цей гол трохи заспокоїв атакувальний порив гостей, тому до перерви гольових моментів було вкрай мало.

А от у другому таймі гольові нагоди почали виникати біля обох воріт. Трохи гострішими були "джмелі". Тому справедливо, що вони подвоїли перевагу. Брандт відгукнувся на передачу Ройса і оформив дубль. 2:0 – впевнена перемога команди з Дортмунда.

Відзначимо, що знову залишив поле без результативного удару Ерлінг Холанд. Його гол на останніх секундах поєдинку скасували через офсайд. Він не забиває за клуб зі січня цього року.

Борусія продовжує погоню за лідером чемпіонату Баварією. Мюнхенці випереджають переслідувача на 6 очок і мають ще матч у запасі. Штутгарт посідає 15 сходинку Бундесліги (27 очок).