У дебюті поєдинку гості на правах фаворита захопили ініціативу. До гольових моментів не доходило, але стандарт допоміг Ліверпулю вийти вперед.

Після вивіреної подачі Робертсона з кутового Конате виграв боротьбу в опонента і ударом головою відправив м'яч в сітку. Згодом, британці розіграли розкішну комбінацію, вивівши Мане на порожні ворота. Сенегалець не схибив. Тож на перерву команди пішли за комфортної переваги Ліверпуля.

На старті другого тайму господарям вдалося скоротити відрив. Конате не влучив по м'ячу, дозволивши Дарвіну Нуньєсу пробити з близької відстані – лідер Бенфіки впевнено реалізував момент.

Гол надихнув "орлів" і вони створили ще кілька непоганих нагод, але відзначитися знову не змогли. На 82-й хвилині на полі з'явився Роман Яремчук. Українському нападнику забракло часу, аби якось проявити себе. Натомість гості збільшили власну перевагу. Діас впевнено реалізував вихід тет-а-тет з голкіпером.

Тож 1:3 – Бенфіка поступилася Ліверпулю. Матч-відповідь відбудеться 13-го квітня.