"Я переглядав цей бій 8 або 9 разів. Щоразу я записував у своїй книжці, яку веду вже багато років, що я робив неправильно. Я не записував, що я робив правильно. Я записував, що робив неправильно. Згадую, що це був дуже крутий, непростий поєдинок... Слава богу, я переміг.

Тренер дивився бій окремо, я окремо. Потім ми дивимося разом і розуміємо помилки, які робили. Хороші речі, які ми робили, залишаться, але треба стерти з пам’яті погані помилки. Звичайно, ми з тренером та моєю командою розбираємо бій, що у нас виходило, але більше те, що не виходило, щоб це стерти.

Попри те, що опонент той самий, ми робитимемо якісь нові речі, але також повторюємо те, що у нас добре виходило. Я не знаю, що робитиме Джошуа.

Я взагалі не думаю про те, що мій опонент робитиме проти мене. Моя мета – робити те, що я напрацьовую в таборі зі своєю командою. Це треба видати у бою", – сказав Усик Tipsport.

25 вересня 2021 року Усик (19-0, 13КО) переміг Джошуа (24-2, 22КО) одноголосним рішенням суддів та відібрав у британця 4 чемпіонські пояси. Бій-реванш боксерів повинен відбутися вже на початку літа.