"Усі дії, які МОК зробив останнім часом, лише зміцнюють мене у переконанні, що зараз це скоріше політичний, ніж спортивний орган. Бах страшенно розчарував мене своїми думками у стилі "щоб нікому не було прикро". Нинішнє рішення рекомендувати повернення росіян, мабуть, є в його очах меншим із двох лих.

Проти цього рішення виступають лише 50 країн Європи та Північної Америки, а також Японія, Корея та Австралія. Але залишаються 150 країн з інших континентів, яким все одно, росіяни братимуть участь у змаганнях чи ні. Це робить Європу меншістю у суперечці.

МОК має зайняти радикальну позицію стосовно росії, або йому доведеться змиритися з тим, що деякі країни вирішать бойкотувати Олімпіаду. Це поверне нас у 1980-ті", – цитує Хамзу iDnes.

Нагадаємо, МОК рекомендував міжнародним федераціям різних видів спорту повернути росіян та білорусів до змагань у нейтральному статусі. Раніше Томас Бах також заявив, що питання участі росіян та білорусів в Олімпійських іграх 2024 та 2026 років поки що не розглядалося.