НБА. Фінальна серія. Третій матч

Даллас – Бостон – 99:106 (31:30, 20:20, 19:35, 29:21)

Рахунок у серії 0:3

До Далласа фінальна серія переїхала після двох перемог Бостона на власному паркеті. За таких умов, звісно, команда з Техасу не мала права на помилку, адже відігратися з 0:3 – справа майже фантастична.

Перша половина зустрічі протривала у рівній боротьбі. На велику перерву господарі пішли зі символічною перевагою – 51:50.

Вирішальною у зустрічі стала третя чверть. Зірки гостей Тейтум (31 очко, 6 підбирань, 1 пас) і Браун (30+8+8) влаштували справжню феєрію в атаці. Також "зелено-білі" дуже якісно відіграли й в обороні, дозволивши Далласу набрати лише 19 очок. Український легіонер Бостона Святослав Михайлюк так і не з'явився на паркеті.

MVP поєдинку став Кайрі Ірвінг (35+3+2), однак врятувати Маверікс від поразки йому не вдалося.

В останній відрізок матчу дива не трапилося. Бостон втримав перевагу та здобув виїзну перемогу – 106:99. Тепер Селтікс ведуть в серії 3:0. Вона, нагадаємо, триватиме до чотирьох епремог однієї з команд.