У серії за третє місце столичні баскетболісти здолали БК Черкаські Мавпи у двох матчах, та повернулися до трійки призерів уперше з 2021 року.

Переможця першого матчу у Києві довелося визначати в овертаймі – 80:80 в основний час. Після одразу двох додаткових 5-хвилинок перемогу в два очки святкували кияни (101:99).

У повторному матчі, який проходив вже в Черкасах, кияни після першої чверті лідирували з 13-очковим відривом. А на велику перерву команди пішли вже за 22-очкової переваги "бджіл". У третій чверті Мавпам вдалося дещо скоротити відставання, цей ігровий відрізок вони виграли – 31:24. Втім у фінальній 10-хвилинці кияни повернули собі ініціативу і впевнено довели гру до перемоги. Фінальна сирена зафіксувала переконливу перевагу підопічних Дмитри Забірченка – 110:90.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник киян Павло Буренко — 27 очок і 3 підбирання.

Таким чином, Київ-Баскет виборов 8-й комплект нагород чемпіонатів України в своїй історії. Раніше "чорно-жовті" чотири рази вигравали срібло (у 1994, 1995, 2019, 2020 роках) та тричі – бронзу (1996, 1997, 2021 роки).

Черкаським Мавпам не вдалося зачепитися за свої перші нагороди від сезону 2017/18, коли клуб вперше в історії став чемпіоном України.

Нагадаємо, у серії за золото Суперліги змагаються Дніпро та Рівне. У першому матчі перемогу святкували дніпряни – 73:65. Друга гра відбудеться 24 квітня у Рівному.