Чемпіон України визначиться в серії до двох перемог. До першого матчу Дніпро підходив у статусі фаворита, як переможець регулярного чемпіонату та перший сіяний клуб плей-офф.

Досі Рівне жодного разу не перемагало дніпрян, на користь яких завершилися всі три очні зустрічі в регулярному чемпіонаті.

Перша чверть фінальної гри проходила у рівній боротьбі та завершилася мінімальною перевагою господарів – 20:19. У другій – Дніпро вже не втрачав перевагу. До великої перерви лідери посіву збільшили свій відрив до 11 очок (39:28). Третя чверть розпочалася в щільній боротьбі. Рівне виграло 10-хвилинку з рахунком 21:19 (загальний рахунок – 58:49 – на користь Дніпра).

У фінальній чверті результативнішим знову було Рівне – 16:15. Втім, на загальному перебігу подій це не позначилося – перемога Дніпра 73:65.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Володимир Конєв з Дніпра, який набрав 23 очки та зробив дев'ять підбирань.

Долю чемпіонства може визначити гра 24 квітня.