Чемпіонат світу з баскетболу. Матч за 3 місце

США – Канада – 118:127 (25:34, 31:24, 26:33, 29:20, 7:16)

Збірна США з баскетболу сенсаційно програла німцям у півфіналі турніру, а Канада зазнала фіаско в поєдинку проти Сербії. Цікаво, що рік тому команди зустрічалися у матчі за третє місце на Кубку Америки. Американці здобули перемогу з рахунком 84:80.

На перерву Канада пішла із мізерною перевагою, а у третій чверті вже переважала суперника на 11 очок. США намагалися відігратися та навіть зрівняли рахунок, гра перейшла в овертайм, де гості святкували перемогу.

Найрезультативнішим гравцем матчу став представник Канади Брукс, який набрав 39 очок, виконав 4 підбирання та віддав 5 передач.

Нагадаємо, фінал ЧС відбудеться сьогодні, 10 вересня, старт о 15:40. У битві за титул зійдуться збірні Німеччини та Сербії.