Чемпіонат світу з баскетболу. Матч за 7 місце

Італія – Словенія – 85:89 (18:15, 23:27, 19:28, 25:19)

Італія напередодні поступилася Латвії, натомість Словенія програла Литві. У матчі команди між собою розігрували сьоме місце на турнірі.

Словенці першу половину зустрічі закінчили з перевагою в одне очко. Вже у третій чверті номінальним гостям вдалося збільшити розрив до 10 пунктів. Італійці у вирішальному періоді були близькі до того, щоб оформити камбек, але Словенія втримала перемогу.

Найрезультативнішим гравцем матчу став форвард словенців Лука Дончіч. Він за 38 хвилин записав у свій актив 29 очок. Також відзначився 10 підбираннями та зробив 8 передач.

До слова, Латвія та Литва вже сьогодні, 9 вересня, проведуть матч за 5 місце. Стартовий свисток пролунає о 15:30 за київським часом. Натомість фінал ЧС відбудеться 10 вересня о 15:40. У битві за титул зійдуться збірні Німеччини та Сербії.