Денвер вийшов у фінал Західної конференції Національної баскетбольної асоціації (НБА). У шостому матчі серії Фінікс на своєму майданчику зустрічався з Денвером і намагався продовжити серію до останнього матчу.

Однак трипл-дабл у виконанні Йокіча допоміг Наггетс здобути гостьову перемогу 125:100 і закрити серію на свою користь – 4-2. Центровий Денвера Нікола Йокіч записав у свій актив 32 очки, 10 підбирань і 12 передач.

Бостон на виїзді обіграв Філадельфію та зрівняв рахунок у серії. Форвард Тейтум набрав у цьому матчі 19 очок, 16 з яких – у 4-й чверті. Також він виконав 9 підбирань, 6 передач, 2 перехоплення за 43 хвилини на майданчику. Вирішальний поєдинок пройде на майданчику Селтікс у ніч на 15 травня.