У п'ятому матчі першого раунду плей-офф НБА Сакраменто поступився Голден Стейт і тепер програє у серії – 2:3. Лідер Ворріорз Стефен Каррі набрав 31 очко.

Український центровий Кінгз Олексій Лень провів на майданчику 11 з половиною хвилин. За цей період він набрав 3 очки, зробив 3 підбирання та віддав 1 пас. Шостий матч у серії відбудеться 28 квітня у Сан-Франциско.

Нью-Йорк здобув перемогу в дуелі Клівлендом – рахунок у серії 4:1. Перемогу Нікс у п'ятому матчі серії принесли 23 очки Джейлена Брансона та дабл-дабл (13 очок + 18 підбирань) Мітчелла Робінсона.

Маямі вчетверте обіграв Мілуокі. 42 очки набрав форвард Хіт Джиммі Батлер. Дабл-дабл (31 очко + 10 підбирань) Джа Моранта допомогли Мемфісу здолати Лейкерс і скоротити відставання у серії – 2:3.