Плей-офф НБА. 1/8 фіналу

Бостон – Атланта – 112:99 (29:19, 45:25, 20:31, 18:24)

Бостон фінішував другим у Східній конференції, а Атланта посіла восьме місце за підсумками регулярного чемпіонату. Господарі зустрічі повністю заволоділи ініціативою на майданчику. У перших двох періодах Бостон не давав Атланті жодних шансів на те, щоб скоротити відставання. На велику перерву Селтікс пішов з перевагою у 30 очок.

У третій чверті гостям вдалося зібратися та змусити суперників похвилюватися. Атланта виграла цей період, але скоротила відставання лише до 19 балів. Бостону все ж вдалося втримати перемогу – 112:99.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став захисник Селтікс Джейлен Браун. У його активі 29 очок, 12 підбирань та 3 результативні передачі. Наступний матч команди проведуть вже 19 квітня.