Плей-офф НБА. 1/8 фіналу

Філадельфія – Бруклін – 121:101 (30:25, 37:33, 26:23, 28:20)

Цьогорічний плей-офф НБА відкривали Філадельфія та Бруклін. "76-ті" завершили регулярку на третій сходинці Східної конференції, "чорно-білі" стали шостими.

Господарі відразу взялися доводити статус фаворита дуелі. На велику перерву Філадельфія пішла із гандикапом у 9 очок. У третій чверті малюнок гри не змінився. Похвилюватися місцевим фанам довелося хіба що в епізоді, коли лідер команди Джоель Ембід сміливо пішов на амбітний данк і ледь не травмувався.

Врешті господарі виграли усі чверті матчу і впевнено тріумфували – 121 – 101. Найрезультативнішим гравцем поєдинку став форвард Брукліна Мікел Бриджес (30 очок, 5 підбирань, 1 передача). Найбільший внесок у перемогу Сіксерс зробив Ембід (26 очок, 5 підбирань, 3 асисти).

Наступний матч серії відбудеться уже 18 квітня. Господарем знову буде Філадельфія.