Ліга чемпіонів. Плей-ін. Другий матч

Прометей (Україна) – Хапоель (Ізраїль) – 82:79 ОТ (серія 1:1)

Після розгромної виїзної поразки (70:95) український клуб не мав права на помилку, адже серія триває до двох перемог.

Через спалах коронавірусу в лавах єрусалимців, зустріч, яка мала відбутися ще 18-го січня, перенесли на тиждень. На відміну від першого матчу, в домашній грі Прометей нічим не поступався суперникові. На велику перерву команди пішли за рівного рахунку – 36:36.

Щоправда, у третій чверті гості втекли у відрив на 7 очок. Господарі майданчику не опустили рук і майже нівелювали відставання, подарувавши вболівальникам напружену кінцівку поєдинку. За 7 секунд до фінальної сирени українці навіть лідирували, але врешті не втримали перевагу. 75:75 і матч продовжився в овертаймі.

На вирішальний відрізок більше сил зберегли господарі. Прометей дотиснув суперника. Доу закинув вирішальний кидок за секунду до сирени – 82:79. Українці зрівнюють рахунок в серії. Третій поєдинок відбудеться в Ізраїлі 27 січня.