Євробаскет-2023. Кваліфікація. Четвертий тур

Франція – Україна 109:88 (32:20, 22:30, 32:26, 23:12)

Наша збірна розпочала матч не дуже впевнено. У першій чверті "синьо-жовті" програли 12 очок та поступалися з рахунком 20:32. Але у другій десятихвилинці українкам вдалося скоротити відставання до 50:54.

Наступна чверть була за француженками. Україна поступалася на 10 очок – 76:86, а у заключній 10-хвилинці дівчата відігратися не змогли. Тож, Франція вирвалася вперед на 21 очко та взяла реванш за поразку. Нагадаємо, минулого року збірна України обіграла француженок з рахунком 90:71.

До слова, найрезультативнішою гравчинею збірної України стала Аліна Ягупова, яка набрала 28 очок.

Зазначимо, наразі наша команда посідає 2-ге місце у турнірній таблиці. Путівку на Євробаскет отримає переможець квартету, а також чотири найкращі другі команди з десяти кваліфікаційних груп.