Основний час поєдинку завершився з рахунком 89:89, проте в овертаймах сильнішою була Бундестім – 20:18. Загальний рахунок на її користь 109:107. Матч став першим на Євробаскеті, де було зіграно 2 овертайми. Проте запам'ятався він не лише грою.

Річ у тім, що Литва подала протест через суддівську помилку. Зокрема, арбітри та інспектор пропустили штрафний кидок, який міг вирішити долю гри, інформує Basketnews. Наприкінці третьої чверті наставник Німеччини Гордон Герберт отримав технічний фол, але литовці за це не отримали штрафний кидок.

Ще перед порушенням правил Герберта німець Маодо Ло сфолив проти Йонаса Валанчюнасі при кидку. Як твердять правила ФІБА, штрафний кидок за технічний фол мають виконати до того, як проб'ють два штрафні за звичайний фол при кидку. Литовці ж виконали лише два штрафні на останніх хвилинах і обидва рази промахнулись.

Натомість в офіційному протоколі поєдинку були зафіксовані три промахи з лінії штрафних, проте пізніше один з них прибрали.