Євробаскет-2022. Група С. 2-й тур

Естонія – Україна – 73:74 (21:15; 14:18; 26:23; 12:18)

Стартовий склад збірної України: Зотов, Михайлюк, Близнюк, Герун, Лень.

"Синьо-жовті" підійшли до матчу з Естонією з перемогою над Великою Британією у 1-му турі групового етапу. Натомість підопічні Тойяли Юкка в попередньому поєдинку поступились Італії.

Національна команда Естонії взяла першу чверть з відривом у 6 очок. Втім другий відрізок матчу українці занесли у свій актив. Після великої перерви суперники влаштували драматичну боротьбу за кожне очко. Врешті збірна України вирвала перемогу на останній хвилині завдяки Іллі Сидорову.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник Святослав Михайлюк, який набрав 18 очок, оформив 5 підбирань та 1 передачу.

Додамо, у наступному поєдинку "синьо-жовті" зіграють проти Італії. Матч запланований на 5 вересня. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за Києвом.