Євробаскет-2022. Група С. 1-й раунд

Україна – Велика Британія – 90:61 (22:17; 20:15; 24:12; 24:17)

Стартовий склад збірної України: Денис Лукашов, Святослав Михайлюк, Богдан Близнюк, Володимир Герун, Олексій Лень.

Суперником "синьо-жовтих" в першому раунді групового етапу Євробаскету став прямий конкурент за вихід у плей-офф – Велика Британія. Підопічні Айнарса Багатскіса успішно взяли дві перші чверті з перевагою у 5 очок. А після великої перерви українці довели відрив до непристойного – 90:61.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник збірної України Святослав Михайлюк – 17 очок, 5 підбирань та 4 передачі. Зірка Сакраменто Олексій Лень набрав 13 очок та оформив 5 підбирань.

Додамо, у наступному поєдинку "синьо-жовті" зіграють проти Естонії. Матч запланований на 3 вересня. Стартовий свисток пролунає о 18:00 за Києвом.