Український гімнаст виграв золото на Універсіаді в опорному стрибку

5 серпня 2023 , 17:37 / Читать на русском

Українські спортсмени успішно виступають на Всесвітній Універсіаді.

Змагання відбуваються у Ченду, Китай. Український гімнаст Назар Чепурний виборов золото в опорному стрибку. У фіналі наш спортсмен мав виконати два стрибки зі складністю 5.6 бала. Лише в одного гімнаста – представника Туреччини Адема Асіла – складність була вищою: 6.0 та 5.6 бала.

Тренер збірної України зі спортивної гімнастики оцінив повернення Верняєва та назвав склад на ЧС

Перший стрибок Чепурний виконав з оцінкою 14.866 бала, а у другому показав результат 14.900 бала. Срібним призером став Цзен Вей-Шен з Китайського Тайбею. Бронзу здобув Мілад Карімі з Казахстану.

Додамо, що це друга медаль Чепурного у 2023 році. На етапі Кубка світу в Каїрі він здобув срібло в опорному стрибку. Також це  третій найкращий результат українця у кар'єрі в опорному стрибку. Вищі оцінки він отримував лише на етапі Кубка світу в Баку (15.016 бала) та у кваліфікації Кубка світу в Досі (14.916) у 2022 році.