Українська важкоатлетка оформила срібний дубль на юніорському ЧС

3 травня 2022 , 21:09 / Читать на русском

Українка Світлана Самуляк завоювала дебютні медалі на юніорському ЧС з важкої атлетики.

Збірна України стартувала на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів, який триває в грецькому Геракліоні. Українці зуміли здобути медалі вже на другий день.

"А, це там, де гармошка і ведмеді": призер ЧС з важкої атлетики розповів, як Україну раніше сприймали у світі

Самуляк показала другий результат у ривку, підкоривши 89 кг у третій спробі. Також українка за сумою двох видів змагань завоювала срібло (велике), подужавши загалом 192 кг.

Нагадаємо, що у 2021 році Самуляк стала віце-чемпіонкою світу серед дорослих у ривку та виграла велику бронзову медаль у категорії до 55 кг. У цьому ж році вона завоювала звання абсолютної чемпіонки Європи серед юніорів.