Кубок англійської ліги. 1/8 фіналу

Манчестер Сіті – Ліверпуль – 3:2

Голи: Холанд, 10, Марез, 47, Аке, 58 – Карвальо, 20, Салах, 48

"Містяни" на шляху до 1/8 залишили за бортом Кубка англійської ліги Челсі. Натомість "червоним" знадобилася серія пенальті, щоб пройти першоліговий Дербі Каунті. Гол не змусив на себе довго чекати. Вже на 10-й хвилині Холанд отримав передачу від Де Брюйне з флангу та відкрив рахунок. Карвалью відновив паритет на екваторі першої половини.

По перерві Марез знову вивів Манчестер Сіті уперед – прослизнув у штрафний, обіграв кількох суперників та влучно пробив у кут. За хвилину підопічні Юргена Клоппа відповіли власним забитим м'ячем. Окслейд-Чемберлен пошив у дурні 4-х опонентів у центрі поля та розігнав атаку по флангу з Нуньєсом. Натан Аке проґавив Салаха у власному штрафному, дозволивши "червоним" знову відігратись. За кілька миттєвостей нідерландець виправив свою помилку, поставивши крапку в матчі – 3:2.

Отже, Ман Сіті крокує до чвертьфіналу Кубка англійської ліги. Ліверпуль завершив свій шлях на турнірі.