Кубок ЄКВ з волейболу. Чоловіки. 1/8 фіналу. Перший матч.

Прометей (Дніпро, Україна) – Партизан (Белград, Сербія) 3:0 (25:19, 25:9, 25:15)

Дніпряни всуху перемогли суперників з Белграда. Стартовий сет підопічні Андрія Левченка виграли з гандикапом у 6 м'ячів. У наступній партії Прометей взагалі не зустрів опору від опонентів та розтрощив їх з рахунком 25:9.

У третьому відтинку протистояння дніпровський клуб впевнено довів матч до переможного завершення – 25:15. Номінально домашній поєдинок Прометей проводив у румунському Міовені. Матч-відповідь у Белграді відбудеться 21 грудня.

Найбільше очок у складі чинного чемпіона України заробили Денис Велецький і Дмитро Вієцький – по 9 пунктів. По 8 очок для своєї команди здобули Дмитро Терьоменко, Віталій Щитков і Ян Єрещенко.