WTA 1000. Одиночний розряд. Фінал

Яннік Сіннер (Італія) – Карлос Алькарас (Іспанія) – 1:2 (7:6, 4:6, 6:7)

Сіннер, який є лідером світового рейтингу ATP, програв іспанцю, що посідає 3-тє місце у рейтингу. Матч тривав 3 години 23 хвилини. За цей час Яннік виконав 6 подач навиліт, припустився чотирьох подвійних помилок та використав 2/6 брейк-пойнтів.

Алькарас натомість здійснив теж 6 подач навиліт, дві подвійні помилки та реалізував 3/15 брейк-пойнтів.

Це була 10-та очна зустріч тенісистів. Рахунок у серії 6:4 на користь Алькараса.

Італієць не дуже вдало розпочав перший сет, програвши 3 гейми поспіль, проте згодом він зібрався і зміг зрівняти рахунок. Гра перейшла на тай-брейк, де перемогу здобув Яннік. Загалом Сіннер виділявся стабільною грою в цьому матчі.

У другому сеті суперники йшли дуже щільно, жодному так і не вдавалося значно відірватися в рахунку. Проте, за підсумками цього сету перемога дісталась Алькарасу. У третій партії іспанець продовжив перемагати, але Сіннеру вдалося зрівняти рахунок, а згодом і вийти вперед. Заключна частина протистояння видалась нервовою, адже ніхто не хотів поступатися, тому вдруге за цей матч справа дійшла до тай-брейку.

За першої зміни сторін на табло була рівновага – 3:3, проте на одному диханні Алькарас таки забрав перемогу.

Янніку не вдалося захистити титул чемпіона тисячика в Пекіні, яким він став у 2023 році.