Вімблдон. Змішаний розряд. Перше коло

Надія Кіченок / Сандер Жілле (Україна/ Бельгія) – Гезер Вотсон / Джо Солсбері (Велика Британія) – 7:5, 3:6, 8:10.

У першому колі змагань українсько-бельгійський тандем програв представникам Британії Гезер Вотсон та Джо Солсбері.

Тенісисти розпочали поєдинок ще вчора, 8 липня, однак визначити переможця вдалось лише на наступний день через дощ. Кіченок та Жиль непогано розпочали матч та забрали перший сет з рахунком 7:5. Втім втримати перевагу не змогли і віддали суперникам дві наступні партії – 3:6, 8:10.

Попри поразку Надія Кіченок продовжує свої виступи на Вімблдоні. У середу, 10 липня, вона зіграє в чвертьфіналі парного розряду. Українка та угорська тенісистка Тімеа Бабош протистоятимуть американському дуету Доулхайд / Кравчик.