Поєдинок завершився перемогою серба з рахунком 6:3, 6:4. Джоковіч грав у наколіннику, оскільки період реабілітації ще триває.

"Я можу сказати, що мені дуже, дуже сподобалося. Теніс без болю – це найкращий теніс. Я провів матч без болю в коліні та дуже радий. Очевидно, це було чудове випробування проти одного з найкращих гравців світу", — наводить слова Джоковіча після матчу BBC.

Нагадаємо, Джоковіч не зміг продовжити виступ на Ролан Гаррос-2024 через травму коліна, знявшись із чвертьфіналу проти Каспера Рууда. Серб переніс операцію на меніску та протягом трьох тижнів відновлювався після хірургічного втручання.

Раніше повідомлялося, що 24-разовий чемпіон турнірів Великого шолому поїде на Вімблдон. Втім, приїзд Новака поки не означає, що він обов'язково виступатиме на турнірі.

Зазначимо, в першому колі Вімблдона-2024 Джоковіч має зіграти проти чеського дебютанта Віта Копржіви.