Нагадаємо, у фіналі Відкритого чемпіонату Франції Алькарас здолав Звєрєва. Для іспанця це третій титул серії Grand Slam, однак перший виграний Ролан Гаррос. Тріумф на ґрунтовому мейджорі приніс Карлосу 2,06 мільйона фунтів стерлінгів.

21-річний Алькарас став 14-м тенісистом в історії, який заробив на корті понад 30 мільйонів доларів призових, повідомляє The Daily Star. Таким чином Карлос потрапив одразу на дев'яте місце у списку гравців, які заробили найбільші гонорари за кар'єру, випередивши, зокрема, Домініка Тіма, Андре Агассі, Стефаноса Циципаса.

Алькарас загалом виграв 14 турнірів на рівні АТР-туру. Іспанець є наймолодшим тенісистом, який виграв титул Grand Slam на всіх трьох покриттях, а в 2022 році став наймолодшою ​​першою ракеткою світу в історії.