У фіналі 30-річна тенісистка без проблем обіграла росіянку Дар'ю Касаткіну, яка виступає під нейтральним статусом. Окрім неї, на попередніх стадіях розібралася з Бадосою, Жабер, Стівенс. У чвертьфіналі впоралася з кривдницею Еліни Світоліної – Елізе Мертенс, а в 1/2 обіграла Марію Саккарі.

Матч проти Касаткіної закінчився для Коллінс надзвичайно легкою перемогою. Даніель розгромно виграла два раунди. Перший закінчився з рахунком 6:2, наступний – 6:1. Фінальний поєдинок тривав 1 годину й 19 хвилин. Таким чином, Коллінс виборола другий титул за 2 тижні поспіль. Нещодавно американка стала найсильнішою на престижних змаганнях WTA 1000 у Маямі.

Такі результати допомогли тенісистці повторити вражаюче досягнення легендарної Серени Вільямс, яка у 2013 році також зуміла стати чемпіонкою і в Маямі, і в Чарльстоні.