WTA 1000. Індіан-Веллс. Одиночний розряд. Жінки

Іга Свьонтек (Польща, 1) – Марта Костюк (Україна, 31) – 2:0 (6:2, 6:1)

Це була перша очна зустріч тенісисток на корті в їхній кар'єрі. Ключовою в першому сеті стала серія з п'яти виграних польською зіркою геймів поспіль – Іга повела з рахунком 5:1. Марта відіграла ще один гейм, але у наступному Свьонтек закрила партію – 6:2.

У наступній партії Костюк брала медичний тайм-ау за рахунку 0:3 через можливу травму ноги, але змогла повернутися до протистояння. Цей відтинок гри завершився на користь Іги з рахунком 6:1. Так перша ракетка планети здобула найшвидшу перемогу на турнірі в Індіан-Веллсі. На це її знадобилася 1 година 5 хвилин. У фіналі Свьонтек зустірнеться зі суперницею з Греції Марією Саккарі.

Попри поразку, Костюк встановила особистий рекорд у світовому рейтингу. Після оновлення списку WTA, вона підніметься на 25-е місце.