WTA 1000. Індіан-Веллсі. 1/8 фіналу. Одиночний розряд

Марта Костюк (Україна) – Анастасія Павлюченкова (без прапора) – 2:0 (6:4, 6:1)

Боротьба на корті тривала 1 годину 19 хвилин. Марта жодного разу не подавала навиліт, зробила 3 подвійні помилки і використала 5/8 брейкпойнтів. У першому сеті українка взяла гору над "нейтральною" росіянкою з рахунком 6:4.

А у другій партії Марта майже не зустріла опору від тенісистки з боліт – 6:1. Костюк вперше у своїй кар'єрі пробилася у чвертьфінал "тисячника" в Індіан-Веллсі. Там вона зустрінеться зі ще однією безпрапорною – Анастасією Потаповою.

Українка в ефірі Setanta Sports прокоментувала свою перемогу. "У першому сеті були речі, які не працювали, їх було немало. Це більше щось ментальне. Ми грали минулого тижня і це був дуже важкий матч. Там було дуже холодно, були важкі м’ячі.

А тут я змогла краще використати свою зброю. Я дуже щаслива, що використала свої сильні сторони сьогодні і вийшла до чвертьфіналу".