АТР 250 Брісбен. Хард. 1/16 фіналу

Домінік Тім (Австрія) – Рафаель Надаль (Іспанія) – 5:7, 1:6

37-річний Надаль провів перший офіційний матч із січня минулого року. Іспанець не брав участі у змаганнях через травму стегна. В першому поєдинку після довготривалої перерви легендарний тенісист без проблем обіграв 98-ракетку світу Домініка Тіма.

В першому сеті австрієць зміг нав'язати боротьбу, але програв фінальну подачу та поступився з рахунком 5:7. В другому сеті Надаль просто розірвав свого суперника, здобувши розгромну перемогу 1:6.

У підсумку колишній перший номер світового рейтингу спокійно взяв гору над опонентом 0:2 та вийшов до 1/8 турніру. Це була 16-та зустріч тенісистів, 10 з яких закінчувались перемогами Рафи.

У наступному раунді змагань у Брісбені Надаль зіграє проти переможця пари Аслан Карацев – Джейсон Кублер.