Nitto ATP Finals. Група А. Тур 2

Новак Джоковіч – Яннік Зіннер – 1:2 (5:7, 7:6 (7:5), 6:7(2:7))

Сербський тенісист зазнав першої поразки на Підсумковому турнірі. Кривдником Новака Джоковіча став четвертий номер світового рейтингу Яннік Зіннер.

У першому сеті тенісисти впевнено грали на своїй подачі. І тільки в передостанньому геймі Янніку Зіннеру вдалося відігратися з 0:40 і з першої ж спроби реалізувати брейк-пойнт.

У наступній партії тенісисти визначали сильнішого вже на тай-брейку. У вирішальний момент вправнішим виявився Новак Джоковіч – 7:5. Проте у вирішальному сеті, який тенісисти знову довели до тай-брейку, Яннік Зіннер не залишив шансів сербу. Тріумф італійця на тай-брейку з рахунком 7:2.

Відтак у Янніка Зіннера вже дві перемоги на старті Підсумкового турніру. У Новака Джоковіча після двох турів один виграний матч.