Підсумковий турнір WTA. 1/2 фіналу. Канкун

Іга Свьонтек (Польща) – Аріна Соболенко (без прапора) – 2:0 (6:3, 6:2)

Поєдинок мав відбутися на день раніше, однак матч на самому старті були змушені призупинити через зливу – в Мексиці саме триває сезон дощів. На той момент полька вела у рахунку 2:1 в першому сеті.

Коли гру відновили, Іга довела цю партію до переможного завершення – 6:3. У наступному відтинку протистояння Свьонтек взяла гору з рахунком 6:2. Боротьба на корті тривала одну годину 35 хвилин. За цей час польська зірка не віддала жодної своєї подачі. До слова, торік Свьонтек і Соболенко теж зустрічалися на цій стадії турніру. Тоді також перемогла Іга.

У фіналі подруга України зійдеться з Джессікою Пегулою, яка в другому півфіналі перемогла Коко Гофф. Якщо полька візьме титул, то знову стане першою ракеткою планети, посунувши з топу зашкварну Соболенко.