Western & Southern Open – ATP Masters 1000

Фінал. Одиночний розряд

Карлос Алькарас (Іспанія) – Новак Джоковіч (Сербія) – 7:5, 6:7 (7:9), 6:7 (4:7)

Перша ракетку світу Алькарас переміг у першому сеті, проте поступився у другому. Джоковіч відіграв матчбол на своїй подачі за рахунку 5:6.

Вирішальна партія тривала майже 2 години.Спочатку лідирував серб, але іспанець зрівняв. Лише на тай-брейку Джоковічу вдалося вирвати остаточну перемогу та стати чемпіоном.

Поєдинок тривав 3 години 49 хвилин і став і найдовшим в історії фіналів на турнірах АТР 1000. Джоковіч утретє став чемпіоном змагань в Цинциннаті й загалом завоював свій 95 титул у карʼєрі.

Сербський тенісист отримав за свою перемогу близько 1 мільйона доларів та 1000 рейтингових очок. Проте цього не вистачило, щоб скинути Алькараса з першого місця у світовому рейтингу. Новак наразі посідає другу сходинку.