– У Штутгарті ви сказали, що якби ви могли закінчити війну, ви б це зробили. Чи була якась реакція з боку Марти Костюк з цього приводу? Як ви впораєтеся з тією ситуацією, що після матчу в першому колі ви не потиснете один одному руки?

– Що ж, я не знаю, чи була якась реакція з її боку. Але, так, це правда, якби я могла її зупинити, я б зупинила. А щодо рукостискань, то я в принципі розумію їх. Я уявляю собі, що якщо вони потиснуть руки росіянкам і білорускам, то вони отримають дуже багато повідомлень зі своїх країн. Тож я ніби розумію, чому вони цього не роблять. Водночас за моїми відчуттями, спорт не повинен бути в політиці. Тобто ми ж просто спортсмени. Якщо вони почуваються добре, що рукостискання немає, я цим задоволена.

– Щодо гри проти Марти. Чи важко виходити на матч, коли ви знаєте, що суперниця має стосовно вас особисто ці негативні емоції? Тобто, я знаю, що це вочевидь виходить за рамки вас особисто, але це також і вас стосується.

– Я не хочу витрачати свою енергію на такі речі. Тобто, це не моя справа. Якщо вона мене ненавидить – добре. Я нічого не можу з цим зробити. Будуть люди, які мене люблять, будуть люди, які мене ненавидять. Якщо вона мене ненавидить, я до неї нічого подібного не відчуваю, – цитує Аріну Соболенко ВТУ.