WTA 500. Штутгарт. Перше коло парного розряду
Людмила Кіченок / Єлена Остапенко – Вероніка Кудерметова / Анастасія Потапова – 6:3, 4:6, 6:10

Людмила Кіченок програла в першому колі парного розряду на турнірі WTA 500 у Штутгарті.

Українка разом з Альоною Остапенко із Латвії схрестили ракетки з росіянками Веронікою Кудерметовою та Анастасією Потаповою. Гра тривала 1 годину 27 хвилин. Україно-литовська пара перемогла у першому сеті, проте у вирішальному періоді зазнала фіаско.

Людмила та Єлена виконали 1 подачу навиліт та припустилися 4 подвійних помилок. Цікаво, що після поразки Кіченок не потисла руки росіянкам.

Пара провела свій перший матч у сезоні на ґрунтових кортах. Попередній турнір в Маямі Людмила та Єлена закінчили на етапі чвертьфіналу.